Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY – czym się wyróżnia?

Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY – czym się wyróżnia?

Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY – czym się wyróżnia?

Laktator podwójny to bardzo dobre rozwiązanie dla każdej mamy, która rozpoczyna swoją przygodę z karmieniem malucha. Unikalny produkt posiada szereg udogodnień, które zadbają o komfort kobiety. Jakie zalety ma podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY? Dlaczego warto na niego postawić? Czym się wyróżnia na rynku?

Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY

Laktator MYA JOY wyróżnia się z pewnością niewielkim rozmiarem. Mieści się w dłoni i daje nam wygodę w każdej sytuacji. Kolejnym plusem jest fakt, że posiada wyświetlacz, dzięki czemu można kontrolować czas ściągania pokarmu i nie trzeba korzystać z zegarka ani telefonu. Świeżo upieczona mama z pewnością doceni fakt, że produkt działa bardzo cicho, a najwyraźniej słychać go jedynie podczas najwyższych obrotów. Można go połączyć z gorsetem do laktatora, co pozwala mieć wolne obie ręce. To pozwoli wykonywać inne czynności w jednakowym czasie. 

Podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY

Zalety tego modelu laktatora

Okazuje się, że Ameda MYA JOY ma siłę szpitalnego laktatora. Najlepiej nie korzystać z maksymalnej mocy, gdyż sciąganie pokarmu ma być komfortowe. Co ciekawe, produkt pasuje do wszystkich kobiecych brodawek. Zarówno posiadaczki mniejszych, jak i większych sutków skorzystają z takiego rozwiązania. Nowoczesne zaprogramowanie bazuje na dwóch fazach odciągania, dzięki czemu samoistnie przełączony jest tryb pobudzania wypływu pokarmu w tryb właściwego odciągania bez mówienia. Nie zapominajmy o solidnym zabezpieczeniu przed wydostaniem się pokarmu podczas odciągania. Ma to związek z bezpieczeństwem higienicznym, które jest bardzo ważne dla młodej matki. To wyrób opatentowany i zaaprobowany przez amerykańskie przedsiębiorstwo Food and Drug Administration. 

Nowoczesny podwójny laktator elektryczny Ameda MYA JOY cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na rynku. 

Anita

Akcesoria dla mam

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~