Strój galowy dla chłopca – nie tylko na rozpoczęcie roku szkolnego

Strój galowy dla chłopca – nie tylko na rozpoczęcie roku szkolnego

Strój galowy dla chłopca – nie tylko na rozpoczęcie roku szkolnego

Kiedy zbliża się rok szkolny, wielu rodziców „łamie sobie głowę” zastanawiając się, w co ubrać swoją pociechę na rozpoczęcie roku szkolnego. Oczywiście strój galowy to klasyka, na którą zawsze warto postawić. Do klasycznych ubrań na tego typu okazje należą bez wątpienia białe bluzeczki, ciemne spodnie czy granatowe spódniczki. Zaopatrując się w takie ubrania możemy mieć pewność, że przydadzą się również w innych sytuacjach, co znacznie odciąży nas finansowo.

Stroje galowe dla dzieci na rozpoczęcie roku szkolnego

granatowe marynarki dziecięce z My Basic

Ubrania wykonane z oddychającej bawełny to zdecydowanie najlepszy wybór stroju galowego dla dzieci na rozpoczęcie roku szkolnego. Dla dziecka tego typu strój będzie idealnym, aby poczuć się w nim swobodnie. W takim wypadku strój galowy nie będzie dla niego przykrym obowiązkiem. Oczywiście strój galowy dla chłopców różni się od stroju dla dziewczynek  ilością elementów składających się na całość stylizacji, niemniej jednak pewne wytyczne są niemalże takie same.

Bardzo ciekawe i eleganckie propozycje na zbliżające się rozpoczęcie roku szkolnego znajdziemy na stronie https://mybasic.pl/info/stroj-galowy (zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek!). My Basic to polska firma, której misją jest tworzenie unikalnych, kolorowych i eleganckich produktów w stylu basic, które pasować będą do różnych okazji – w tym również tych bardziej oficjalnych.

Strój galowy dla dziewczynki

W przypadku strojów galowych dla dziewczynek można z pewnością nieco poszaleć. Zarówno kokardki, koronki, jak i wstążeczki będą idealnie wyglądać w tak szczególnym dniu. Oczywiście klasyczna biała bluzeczka, a także granatowa spódniczka i ozdobna przepaska do włosów będą wspaniale się prezentować na każdej młodej dziewczynie.

Dla odważnych dziewczynek, które lubią wyróżniać się z tłumu, ciekawym wyborem będzie bluzeczka z ozdobnym motylkiem, a także balerinki i opaska we włosach. Dodając torebeczkę z cyrkonami skomponujemy naprawdę elegancki strój na rozpoczęcie roku szkolnego.

Strój galowy dla chłopca

Biała koszula i marynarka wykonane z miękkiego i przyjemnego materiału to idealny strój na rozpoczęcie roku szkolnego. Jednakże w ostatnim czasie moda idzie w dość luźnym kierunku i dopuszcza się ubranie koszuli w kratę. W obecnych czasach bardziej stawia się na schludność dziecka i jego wygodę aniżeli na sztywne wytyczne, odbierające dzieciom radość z doniosłej chwili. Szare spodnie w kant i koszulka polo to ostatnio najczęściej wybierany zestaw na rozpoczęcie roku szkolnego.

Anita

Do szkoły, Ubranka

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~