Tommee tippee – butelka antykolkowa

Tommee tippee – butelka antykolkowa

Tommee tippee – butelka antykolkowa

Każdy rodzic, który ma już za sobą okres niemowlęcy swojego dziecka, z całą pewnością powie, że jednym z największych wyzwań, przed którym musieli całą rodziną stanąć, były występujące u malucha kolki. Czym jest ta dolegliwość i dlaczego do walki z nią polecana jest butelka Tommee Tippee?

Czym są kolki u niemowląt?

Choć dziecięca kolka nie jest niczym groźnym dla życia lub zdrowia, to jednak jest bardzo bolesna, a przez to niezwykle nieprzyjemna. Zarówno dla dziecka, jak i oczywiście dla rodziców.
Kolka to po prostu skurcz jelit, którego najczęstszą przyczyną jest połykanie wraz z pożywieniem powietrza. Nagromadzone w jelitach pęcherzyki powietrza bardzo szybko doprowadzają do występowania bolesnych skurczy.

Dlaczego poleca się posiadanie butelki antykolkowej?

Bardzo wielu doświadczonych rodziców poleca jeden sposób na to, aby poradzić sobie raz na zawsze z kolką u dziecka. Tym sposobem jest oczywiście specjalna butelka do karmienia Tommee Tippee.
Butelka Tommee Tippee tym wyróżnia się spośród innych tego typu produktów, że posiada specjalny zawór odpowietrzający, które powoduje, że podczas jedzenia, maluch nie połyka z pokarmem powietrza. Innymi słowy, wyeliminowany został główny powód powstawania kolek. Dzięki stosowaniu takiej butelki kolki praktycznie nie występują, przynosząc ulgę zarówno rodzicom, jak i dziecku, które dzięki temu chętniej sięga po butelkę i zdrowiej się rozwija.

Anita

Akcesoria dla dzieci

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~